Bitcoin

Bitcoin fiyatı tekrar 8.000 doları geçebilir

Bitcoin fiyatı ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmezken, yakın bir zaman dilimi içerisinde fiyatın tekrar 8.000 doları geçip geçemeyecek olduğu sorusu dikkat çekiyor. Bitcoin fiyatının 7.800 dolara ve daha sonrasında 7.600 dolara kadar gerilemesi olumsuz bir süreci başlatırken, yatırımcıların en fazla endişe ettiği 1.000 dolarlık düşüşlerin neredeyse 400 dolar daha düşüş olması durumunda gerçek olacağını göstermesi endişeleri daha fazla arttırdı.

Bazı yatırımcılara göre kripto para piyasasında yaşanan fiyat dalgalanmalarının arkasında yatan sebeplerin birçok nedeni olmasına rağmen bu nedenlerden en fazla sorun yaşatan kısmı milyarder yatırımcıların toplu satışları olmakta.

Beklentiler 8.000 doları aşması yönünde

Bitcoin fiyatına dair beklentiler ise 8.000 dolar seviyesini tekrar aşması yönünde olmakta. 8.000 dolar seviyesi ne zaman tekrar aşılabilir? Sorusunun yanıtını ise bugün vermek mümkün olmasa bile çok daha fazla düşüşlerin olma ihtimaline oranla tekrar piyasanın kendisini toparlayarak 8.000 dolara çıkması ihtimali daha yüksek.

Yatırımlarınızın olası kayıplarını engellemek için belirli bir süre piyasayı takip etmeniz ve buna göre hareket etmeniz önerilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu