Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Fiyatı Yeniden 9.300 Dolar Eşiğini Aştı

Bitcoin Fiyatı Yeniden 9.300 Dolar Eşiğini Aştı

Takip et

Kripto para piyasasını kontrol eden en büyük kripto para birimi Bitcoin, son dönemde yatırımcılarına beklenmedik düzeylerde kayıplar yaşattığından dolayı az da olsa tepki çekmişti. Özellikle 9.000 dolar sınırına kadar düşüş bazı yatırımcıları paniğe sürüklerken, bazı yatırımcılar ise büyük yükseliş beklentisinde olduğu için ciddi hayal kırıklıkları yaşamıştı ve yaşamaya da devam ediyorlar.

Kripto para birimi yatırımcıları kısa vadede küçük düşüş ve yükselişler dolayısı ile zor kararlar vermek zorunda kalırken, analistler ise 9.000 dolar altına düşüşün pek fazla beklenmemesi gerektiğine değiniyor ve 9.000 dolar altına düşüşü gerektirebilecek olumsuzluklar olmadığını iddia etmekteler.

Çin yönetiminden gelen haberler, yeni virüs açıklamaları ve domuzlardan insana geçtiği açıklanan yeni virüsün hızla yayılma ihtimalinden dolayı alarm seviyesine geçen bilimadamları ve bunların getirdiği etkiler sonucunda bugün bu haberlerin Bitcoin’e olan ilgiyi artıracak olan unsurlardan bir tanesi olması bekleniyor.

Bitcoin fiyatının 9.300 dolara yükselmesinden sonraki beklentiler 9.400 dolar yönünde seyretmesi yönünde…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları