Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı Yükselebilecek Mi?

Bitcoin Fiyatı Yükselebilecek Mi?

Takip et

Bitcoin ile ilgili son dönemde yaşanan gelişmeler yatırımcıları korkuttu. Yatırımcıla 10.000 doların birkaç dakikalığına altına inen Bitcoin fiyatından dolayı satış yapmayı isterken, milyonlarca yatırımcı bugün gün içerisinde satış yapma yolunu tercih etti. Kripto para yatırımcıları bugün gün içerisinde yaptıkları satışlar dolayısı ile piyasada yatırımlarını azaltırken, bazı kripto para birimi sahibi kimseler de bu fiyatlar üzerinden yatırım yaptılar. Bitcoin’in giderek düşen fiyatına rağmen yatırım yapan az sayıda insanın beklentisi ise bugün gerçek olabilir.

Bitcoin 10.400 dolar fiyatla ek değiştirmeye başlarken, yatırımcıların bir bölümü de kripto para yatırımı yapmak konusunda tereddüt ediyor. Bitcoin’in yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında beklemede olan yatırımcılar, kısa süre içerisinde yine yatırımcıların düşük fiyatlardan dolayı yatırım yapması ve bu alımlara bağlı olarak fiyatın tekrar yükselişe geçmesinin mümkün olabileceği değerlendiriliyor. Bitcoin’i yükseltecek olan hamleler yine kripto para birimi balinalarından geçiyor ve bu balinalar eğer ki devam eden süreçte yatırımlarını sürdürmekte kararlı olurlar ise fiyat yükselişe geçebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları