Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Fiyatı Yükselebilir, Yıl Sonunda Rekor Beklentisi Var!

Bitcoin Fiyatı Yükselebilir, Yıl Sonunda Rekor Beklentisi Var!

Takip et

Bitcoin fiyatının yıl sonuna kadar beklenen rekoru kırmaması durumunda piyasadaki milyarlarca dolar değerinde kripto paranın yok olması gündemde. Geçtiğimiz yıl sonuna odaklanan kripto para yatırımcıları beklentilerinin kripto para birimlerinin geçtiğimiz yıl rekor kırmasından yana olduğunu ve bu rekorun 21 bin dolar ve üzerinde olan bir rekor beklentileri içerdiğini açıklamıştı.

Bitcoin kripto para pazarının %54’ten fazlasını elinde tutarken, balinaların dışında kripto para yatırımcıları olası düşüş endişesi yaşıyorlar. Balinalar ise pazarı son zamanlarda sakin kontrol etmekte zorlanırken, bu fiyat değişimlerinden daha çok anlaşılıyor.

Yatırımcı sayısı artıyor, balinalar güçsüz mü kalıyor?

Hayır, yatırımcıların aklında olan ”biz 1 milyon yatırımcıyız, balinalar ise 1.000* kişi biz daha güçlüyüz ve piyasayı artık biz kontrol ediyoruz!” doğru olmayan bu düşünce tarzı kripto para piyasasının asıl sahiplerinin balinalar olduğunu unutturur ancak doğru değildir. Bitcoin’in rekor kıracaksa balinaların bu sene sonunda rekor kırılmasını destekliyor olması gerekmektedir. Balinalar bu sene kripto paralar rekor kırsın isterse yıl sonunda rekor beklentisinin gerçek olması mümkündür.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları