Kripto HaberleriBitcoinBitcoin fiyatı yükselebilir!

Bitcoin fiyatı yükselebilir!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatları ile ilgili beklentiler artış gösterirken, fiyatların artış gösterecek olduğu beklentisi ve kripto para sahibi kişilerin daha fazla artış beklentisinin yakın gelecekte gerçek olabilecek olduğu ile ilgili beklentiler sürüyor. Bitcoin’in Ethereum karşısında güçlenmesi ve artışların 6.500 dolar ile devam ediyor olmasının kısa süre içerisinde daha fazla büyük artışları tetikleyebilecek olduğu bekleniyor.

Yatırımını BTC‘de tutanların Ethereum yatırımcılarına karşı daha az kayıp yaşadıkları, birçok insanın Ethereum yerine Bitcoin tercih etmesinin ana nedenlerinden birisi olmasında etkili oluyor. BTC ile ilgili yıl sonunda olması gereken beklenti seviyesi 12.000 dolar ila 25.000 dolar arasında iken, 25.000 dolar beklentisinin gerçek olması için en az 14.000 dolaylarına kadar yükselmesi ve bu yükselişlerin ortalama 2.5 3 ay içerisinde olması gerekiyor.

BTC rekor kazanç sağlayabilir

Bitcoin fiyatının rekor kazanç sağlayabilecek seviyeye çıkabilecek olduğu beklentisinin bu hafta itibari ile tekrar alevlenmesi ve tekrar ortaya çıkmasının yakın zamanda daha fazla insanı kripto para yatırımı yapmaya itebilecek asıl gelişmelerden bir tanesi olması yönünde yatırımcıların beklentisi oldukça çok fazla. Çünkü Bitcoin’in 20.000 dolar seviyelerinde zirve yaptığı dönemde, zirve yapmasının en büyük nedeni medyada ve bütün haber sitelerinde rekor kıracak iddialarının dolanması ve bu nedenle piyasaya ciddi bir yatırımcı girişi olmasıydı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları