HaberlerKripto Para

Bitcoin Fiyatı Yükselişte, Ethereum 380 Doların Üzerinden Alıcı Buluyor

Bitcoin fiyatının 11.000 doları geçmesi yatırımcıları mutlu etti.

Kripto para birimi yatırımcıları daha fazla kazanç elde edecek oldukları umudu ile son dönemde piyasaya daha fazla ilgi gösterip daha fazla yatırım yapıyorlar. Bitcoin bugün 11.100 dolar seviyesini aşarken, özellikle piyasada sadece BTC değil, beraberinde ETH, XRP ve diğer birçok kripto para biriminde de yükseliş görüldü.

Bitcoin fiyatının son dönemde 12.300 dolara kadar tekrar yükseliş gösterip göstermeyeceğine dair soru işaretlerine yanıt bulmak zor olurken, 11.288 doların en önemli dönüm noktası olacağı, bu seviyenin üzerinde birkaç saat kalıp kalmayacağına bağlı olarak gelecek dönemin belirleneceği tartışmaları sürüyor.

382 dolardan alıcı bulan ETH ise son dönemde 240 dolara düşeceği veya %25 değer kaybedeceği iddialarının yanısıra aynı zamanda bazı analistler tarafından “yeniden 453 doların üzerine yükselecek” iddialarının arasında kalmış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu