Haberler

Son Günlerdeki Bitcoin Fiyat Artışları Altcoinlere Olan İlgileri Azaltmadı

Son dönemde giderek artan Bitcoin/altcoin fiyatı yatırımcıları tercihlerinden vazgeçiremedi.

Nexo

Kripto para birimi sahipleri son günlerde yaptıkları yatırımlarda tercihlerinden vazgeçmediler. Bitcoin fiyatı yükselirken 9.400 doları geçti ve altcoinlerde beraberinde %19’ları aşan oranlarda değer kazandılar. Tüm bu olan bitenler kripto para birimi piyasasında yatırımcıların verecekleri kararları biraz etkilemiş olsa bile çok sayıda kripto para yatırımcısı kazançlarının daha çok artabilecek olduğunu düşündükleri kripto paraya yatırım yapmaya devam ettiler.

Bitcoin alanlar yine Bitcoin tercihine devam ederken, altcoin alanlar ise yine altcoin seçeneğine yatırım yapmaya devam ettiler ve fiyat giderek daha fazla artsa da neredeyse her yatırımcı bu durumdan memnun oldu, sadece bazı altcoinleri tercih edenlerin dışında.

Bitcoin fiyatındaki artışın devam edecek olduğunu öngören kripto para birimi analistleri fiyatların daha çok yükselmesi ile altcoin fiyatlarına da etki etmesini bekliyorlar.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı