Bitcoin

Bitcoin Fiyatına Dair Endişe Edenler Haklı Mı?

Bitcoin fiyatı ile ilgili endişe eden milyonlarca yatırımcı bu endişelerinde haklı olabilir. Düşecek olduğuna dair iddialar, bir takım yükseldikten sonra geri hemen düşüş yaşayacak olduğu iddiaları dolayısı ile yatırımcılar büyük bir kafa karışıklığının içerisinde bulunuyor. Yatırımlarını Bitcoin‘den yana tercih eden yatırımcılar dahil olmak üzere birçok yatırımcının aklında Bitcoin fiyatının ne olacağı ve olası bir büyük düşüş durumunda ne yapacak olduğu yatıyor.

Bu sorunun yanıtını vermek ne kadar güç olsa dahi yatırımcıları bekleyen bir olumlu gelişme her zaman olabilir. Kripto para fiyatlarının sık değişim yaşıyor olması ve sık değişim dolayısı ile ani yükseliş ve inişlerin tekrar etkisini gösterebilecek olduğu düşüncesi bu korkuları gidermeye yetebiliyor.

BTC’ye Güvenip Unutmayın!

Bitcoin‘e güvenerek ayda yılda bir kez fiyatı takip etmeyin, sık sık mutlaka kripto paraların durumunu ve piyasada çıkan haberleri incelemek ve bilgi sahibi olmak olası durumların önüne geçecek bir gelişme olacaktır. Eğer ki fiyatları dikkatle incelemez ve sıkı bir şekilde takip etmez iseniz bu durumda yatırımlarınız fazlası ile zarara uğrayabilir ve bunun geri dönüşü olmayacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu