BitcoinHaberler

Bitcoin Fiyatında 10.000 Dolara Son 100 Dolar!

Bitcoin yatırımcılarının beklentisi 10.000 dolar.

Piyasa hacminde 300 milyar dolara yanaşan Bitcoin, yakın zamanda yeni yatırımcıların eklenmesi sonrasında daha fazla yatırımcının daha büyük yatırımlar yapmasına neden oldu. Kripto para birimi sahibi çok sayıda yatırımcı karar vermekte zorlanırken, bir grup kripto para yatırımcısı ise 10.000 dolar beklentisinin sürdüğünü ve yakın dönemde 10.000 doları görebileceğini düşünüyor.

Büyük bir FOMO etkisini tetikleyecek psikolojik sınır olarak görülen 10.000 dolar, geçilmesi durumunda ciddi yükselişlerin önü açılabilir ve Bitcoin halving öncesi son fiyatlanma rallisine girebilir.

Bitcoin fiyatını yükseltecek en etkili nedenlerden bir tanesi olan yatırımcıların yeniden piyasaya güveninin geri gelmesi olsa da, yatırımcıların 10.000 dolar beklentisinin bu yükselişlerde etkisinin çok büyük olduğuna inanılıyor.

An itibarı ile bazı borsalarda 9900 dolara kadar yükselen BTC fiyatı, 100 dolar daha kazanması halinde 10.000 doları görecek olsa da kripto para piyasasında dengelerin ne olacağı hiç bir zaman belli olmamakla beraber yatırımcılar her ihtimale karşı dikkatli olmalı.

Bitcoin fiyatını sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu