Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Fiyatında 10 Bin Dolar Gerçek Olabilir

Bitcoin Fiyatında 10 Bin Dolar Gerçek Olabilir

Takip et

Bitcoin fiyatının yakın bir zamanda 10 bin dolar olabileceğini belirten kripto para analistleri, fiyatların yükselmesi için her türlü desteğin olduğunu ve kripto para yatırımcılarının bu desteği yakın zamanda vermeye devam edecek olduklarına dair sinyaller olduğunu düşünüyor. Bir süre önce 6.200 dolara veya 6.800 dolar seviyelerine kadar düşmesi durumunda geri dönüşünün olmayacağı iddia edilen Bitcoin, bugün tekrar 8.000 dolar seviyesini geçmiş ve 9.000 dolar seviyesine yakın olan fiyat seviyelerinde bulunuyor.

Bitcoin’in fiyatı konusunda yatırımcılar 10 bin dolar için kar satışlarının azalarak, yatırımcı sayısının artması gerektiği konusunda emin olsa da birçok kişi kripto para yatırımları konusunda neler olabileceği konusunda henüz fiyatların bu 1 ay içerisinde yükselip yükselmeyecek olduğu konusunda emin olamadıklarını ifade ediyorlar.

Yakın vadede Bitcoin’i yükseltmesi için birçok neden olsa bile bu nedenlerden 1 tanesinin bile gerçek olmaması kripto paraların değerinde düşüşe sebep olabilir. Bitcoin’i yükseltecek olan kar satışlarının azalarak, yatırımcıların mevcut fiyatları koruması ve bu 1 aylık dönemde kripto para borsalarının piyasaları manipüle edecek hareketlerden kaçınmasında ve dikkatli hareket etmekte yatıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları