Bitcoin

Bitcoin Fiyatında 5.300 Dolar Tekrarı

Bitcoin fiyatında değişim.

Bitcoin fiyatı tekrar 5.300 dolar seviyesini test etmeye başladı. Bitcoin fiyatının bir süredir devam eden yükseliş sürecinde bir anda düşmesinin arkasında yatan nedenler merak edilmeye başlarken, kripto para sahipleri son düşüşlerin nedeni hakkında henüz bir sonuç elde edemedi. Bitcoin fiyatının düşüşünün arkasında yatan sebebin ne olduğu konusunda merak edilen konulardan birisi olarak kripto para pazarında yaşanan gelişmeler neden olabilir.

Bitcoin 5.300 doları tekrar test ettiği gün sonuna doğru daha yüksek seviyeleri de görebilir. Bitcoin Cash hard forkundan bugüne kadar geçen sürede yaşananlar kripto para pazarında yatırımcılara çok zor zamanlar yaşamalarına neden oldu ve bir süredir kripto para pazarında bu kadar iyi yükseliş olmamıştı.

5.400 doları bile geçen Bitcoin geçtiğimiz günlerde 5.000 dolara kadar düştü ve bu fiyat düşüşünün nedeni hakkında yatırımcıların genel görüşü kripto para yatırımcılarının satışlarının devamlı olarak artması ve buna bağlı olarak piyasada hacim ve fiyat kaybı ile sonuçlandı. Bitcoin fiyatındaki düşüşün devam etmeyeceği aksine daha fazla yükseliş olabileceği tahmin edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu