bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatında 9.000 Dolar Endişesi

Bitcoin Fiyatında 9.000 Dolar Endişesi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı hakkında bazı kripto para birimi analisti kripto para yatırımcılarına göre Bitcoin fiyatında son zamanlarda bazı fiyat düşüş ve yükselişleri olması kripto para piyasalarında yaşanan bir takım gelişmelerin sonucu olarak ortaya çıkıyor.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceği hakkında bazı uzmanlara göre Bitcoin 1 ay kadar sürede veya 1 gün kadar kısa bir sürede 9.000 dolara kadar yükselebilir ve fiyatında büyük bir yükseliş görülebilir. Bitcoin hakkında yapılan bazı kripto para uzmanlarının açıklamaları ise bununla bitmemekte. Bazı uzmanlara göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin fiyatının yükselmesi veya düşmesi 9.000 dolara yükselmesi kadar olası değişimler olabilir.

Bitcoin yatırımcısı olan kişilerin bu konuya dikkat edip buna uygun hareket etmesi ve Bitcoin fiyatı hakkında yanıt almak istedikleri zaman kripto para analistleri ile değil, kendi kararlarıyla hareket etmeleri öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları