coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin fiyatında gerileme sürüyor

Bitcoin fiyatında gerileme sürüyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatında son günlerde başlayan gerileme süreci devam ediyor. Kripto para fiyatlarında yaşanan bu gerileme sürecinin ne kadar daha devam edecek olduğu konusu merakla sorgulanırken, Bitcoin fiyatında büyük düşüş olması yatırımcıların ise geri adım atmasında etkili oluyor. Yatırımcılar kripto para fiyatlarında yaşanan gerilemenin oldukça büyük etkileri olduğunu ve bu etkilerin görülmesi gereken etkiler olduğuna değinerek, 8.000 dolar sınırının daha da fazla altına gerileyen Bitcoin fiyatının ciddi bir gerileme sürecinde etkili olabilecek olduğunu düşünüyor.

Yatırımcılara göre BTC fiyatında yaşanan bu gerilemenin arkasında birçok neden olabilecek olduğu üzere 7.592 dolar seviyesine kadar düşüş olmasının arkasında birçok neden bulunuyor ve bu nedenler genellikle kripto para fiyatları ile doğrudan ilişkili oluyor.

BTC 7.500 Dolar Seviyesinde

BTC fiyatının bugün 7.592 dolara kadar düşmesi ve 8.300 dolardan itibaren düşüş yaşamaya başlaması soru işaretlerini de beraberinde getirmekte. Bir süre daha büyük düşüşler olacak olduğu ve diğer tüm kripto paralarda da düşüşler olmasının BTC’de yaşanan düşüşler dolayısı ile normal olduğu yönünde. BTC fiyatlarının 7.000 doların altına inebilecek olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail