Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Gerilemeler Devam Ediyor!

Bitcoin düşecek mi endişesi...

Bitcoin fiyatındaki gerilemeler devam ederken, yatırımcıların bu dönemde elde ettikleri kazançların büyük kısmının ellerinden kayıp gitmesi sonrasında ise yatırımcılar piyasadaki mevcut Bitcoin fiyatının daha fazla düşebilecek olduğu endişesi ile hareket etti veya edecek olduğunu belirtmeye başladı. Yatırımcılar, kripto para fiyatlarının düşecek olduğu endişesi ile alımları durdurup satışlarını arttırma yolunu tercih etmesinden dolayı piyasadaki piyasa hacmi oranlarında da milyarlarca dolarlık düşüşler oldu ve bu düşüşler devam ediyor.

Bitcoin düşmeye devam ediyor

Bitcoin fiyatındaki düşüş devam ettiğinden 3.600 dolara kadar düşüş yaşanmış durumda ve bu süreçte milyonlarca dolarlık kayıplara uğrayan yatırımcılar, zarar etmelerinden dolayı yaşadıkları problemlerin artacak olduğundan endişe ediyor. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin ne kadar süre devam edeceğinden emin olamayan yatırımcılar, piyasadaki fiyatların gerilemesine bağlı olarak düşüşlerin devam edecek olduğu konusunda emin. Bitcoin fiyatı düştüğü sürece yatırımcıların piyasaya olan güvenleri de oldukça fazla geriliyor ve sürekli olan bu gerileme ciddi satış rakamlarına sebep oluyor ve bu satış rakamları piyasa hacmini düşürüyor ve ortamı geriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu