Kripto HaberleriBitcoinBitcoin fiyatında gözler 7.300 dolara kilitlendi

Bitcoin fiyatında gözler 7.300 dolara kilitlendi

Takip et

Bitcoin fiyatı konusunda gözlerin yakın zamanda artışlar olması yönünde iddialarında daha fazla olmaya başlaması ile 6.700 dolar sınırının aşılması sonrasında 7.300 dolar ve üzeri seviyelere tekrar kilitlenmesi piyasa algısını olumlu yönde etkilemeye başladı. Milyarlarca dolarlık kripto para yatırımlarının daha fazla yükselmesinde etkili olan bu beklentilerin daha çok 6.700 dolardan yatırım yapan yatırımcılarca beklenmesi ise ayrı bir beklentinin olduğunu ortaya koydu.

6.700 dolar seviyesinden yatırım yapmaya başlayan yatırımcıların gelecek 30 gün vadeli sürede 7.300 dolar beklentisinin tutmaması durumunda acil olarak satış yapmayada kararlı oldukları sosyal medya platformlarında yazılıp çizilmeye başladı.

7.300 dolar olması konusunda kesin iddialara güvenilmemeli

Yatırımcıları bir nebze yükseliş olduğu için yatırım yapmaya teşvik eden açıklamalara ise asla güvenilmemesi gerekiyor. Bitcoin‘in daha önce 8.300 dolar seviyesine yakın iken 3 aylık zamanda çizdiği fiyat tablosunda görüldüğü durum tekrar yaşanabilir. 8.226 dolar seviyesinden 7.300 dolar seviyesinde saatler içerisinde düşen Bitcoin fiyatının yaşattığı bu travmatik durumun 6.700 dolar seviyesinde yaşanmaması için en ufak bir engel olmaması yatırımcıları ”karşılıksız güven” konusunda yatırım yapmaya ikna etmememeli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları