fbpx
Bitcoin

Bitcoin fiyatında gözler 7.300 dolara kilitlendi

Bitcoin fiyatı konusunda gözlerin yakın zamanda artışlar olması yönünde iddialarında daha fazla olmaya başlaması ile 6.700 dolar sınırının aşılması sonrasında 7.300 dolar ve üzeri seviyelere tekrar kilitlenmesi piyasa algısını olumlu yönde etkilemeye başladı. Milyarlarca dolarlık kripto para yatırımlarının daha fazla yükselmesinde etkili olan bu beklentilerin daha çok 6.700 dolardan yatırım yapan yatırımcılarca beklenmesi ise ayrı bir beklentinin olduğunu ortaya koydu.

6.700 dolar seviyesinden yatırım yapmaya başlayan yatırımcıların gelecek 30 gün vadeli sürede 7.300 dolar beklentisinin tutmaması durumunda acil olarak satış yapmayada kararlı oldukları sosyal medya platformlarında yazılıp çizilmeye başladı.

7.300 dolar olması konusunda kesin iddialara güvenilmemeli

Yatırımcıları bir nebze yükseliş olduğu için yatırım yapmaya teşvik eden açıklamalara ise asla güvenilmemesi gerekiyor. Bitcoin‘in daha önce 8.300 dolar seviyesine yakın iken 3 aylık zamanda çizdiği fiyat tablosunda görüldüğü durum tekrar yaşanabilir. 8.226 dolar seviyesinden 7.300 dolar seviyesinde saatler içerisinde düşen Bitcoin fiyatının yaşattığı bu travmatik durumun 6.700 dolar seviyesinde yaşanmaması için en ufak bir engel olmaması yatırımcıları ”karşılıksız güven” konusunda yatırım yapmaya ikna etmememeli.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box