Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Fiyatının Düşmesi Çok Normal

Bitcoin Fiyatının Düşmesi Çok Normal

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Galaxy Digital şirketi CEO’su ve kurucusu Mike Novogratz, kripto para yatırımcılarının sakin kalmasını isterken, beraberinde kripto para birimi yatırımlarının bu sene %200 üzerinde değer kazandığını ve Bitcoin’in bu kadar fazla değer elde edebilmesinin asla gözden kaçırılmaması gerektiğini açıkladı. Yatırımcılara seslenen Mike Novogratz, kripto para yatırımcılarının tekrar bundan sonraki süreçte yükselişler göreceklerini ve daha fazla yükseliş olmasını beklediklerini açıkladı. Bitcoin fiyatının 10.000 dolar seviyesine 3.500 dolar seviyesinden çıktığını ve bunun beraberinde bu tür 1.000 dolar düşüşlerin normal olduğunu açıkladı.

Kripto para birimi yatırımcılarının sakin ve dikkatli kripto para birimi yatırımı yapmaya devam etmesini öneren Mike Novogratz, bu konuda yatırımcılara herhangi bir öneri veremeyecek olduğunu ancak fiyatların aslında düşüş gösterse de yükseliş göstermeye de devam edeceğinin tüm herkes ve yatırımcılar nezdinde bilinmesini istedi.

Bitcoin 1 yıl içerisinde 3.200 dolar seviyesinden 14.000 dolar seviyesine kadar yükseldi ve bu fiyat farkı git gide daha fazla açılmaya devam ediyor. BTC fiyatında yaşanan düşüş ve yükseliş hamleleri bazı yatırımcılar için sorun yaratsa da bazı yatırımcılar uzun vadeli beklenti içerisinde olduklarını ifade ediyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları