Haberler

Bitcoin Fiyatının Düşmesi Çok Normal

Mike Novogratz, kripto para yatırımcılarının sakin olması ve satış yapmamasını dolaylı yoldan ifade etti.

Nexo

Galaxy Digital şirketi CEO’su ve kurucusu Mike Novogratz, kripto para yatırımcılarının sakin kalmasını isterken, beraberinde kripto para birimi yatırımlarının bu sene %200 üzerinde değer kazandığını ve Bitcoin’in bu kadar fazla değer elde edebilmesinin asla gözden kaçırılmaması gerektiğini açıkladı. Yatırımcılara seslenen Mike Novogratz, kripto para yatırımcılarının tekrar bundan sonraki süreçte yükselişler göreceklerini ve daha fazla yükseliş olmasını beklediklerini açıkladı. Bitcoin fiyatının 10.000 dolar seviyesine 3.500 dolar seviyesinden çıktığını ve bunun beraberinde bu tür 1.000 dolar düşüşlerin normal olduğunu açıkladı.

Kripto para birimi yatırımcılarının sakin ve dikkatli kripto para birimi yatırımı yapmaya devam etmesini öneren Mike Novogratz, bu konuda yatırımcılara herhangi bir öneri veremeyecek olduğunu ancak fiyatların aslında düşüş gösterse de yükseliş göstermeye de devam edeceğinin tüm herkes ve yatırımcılar nezdinde bilinmesini istedi.

Bitcoin 1 yıl içerisinde 3.200 dolar seviyesinden 14.000 dolar seviyesine kadar yükseldi ve bu fiyat farkı git gide daha fazla açılmaya devam ediyor. BTC fiyatında yaşanan düşüş ve yükseliş hamleleri bazı yatırımcılar için sorun yaratsa da bazı yatırımcılar uzun vadeli beklenti içerisinde olduklarını ifade ediyorlar.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı