Haberler

Bitcoin Fiyatının Düşmesi İddiaları Kasıtlı Olabilir

Bitcoin fiyatı ile ilgili olarak düşecek olduğu iddialarının aslında kasıtlı olabileceği iddia ediliyor.

Bitcoin fiyatı son dönemde herhangi bir değer kaybı veya benzer yükseliş ile karşı karşıya değil. 100 dolarlık bir düşüşten söz edilse bile aslında kripto para birimi Bitcoin fiyatında çok ciddi bir düşüş yok. Bugünlerde sosyal medya sitelerinde özellikle Bitcoin ile ilgili olarak ortaya atılan çoğu iddia doğru olmadığı gibi bu iddiaların ardında bazı manipülasyon yapan kimselerin olduğu iddia ediliyor. Kripto para birimi yatırımcılarının bu iddialara uymaması ve dikkatli olmasını öneren çok sayıda yatırımcı ise kısa vadede beklentilerin yüksek olması gerektiğini, tek seçeneğin Bitcoin’i desteklemek olduğunu belirtmekte.

Kripto para piyasasında yaşanacak olan en ufak bir değişimde bile kötü yönde ifadeler kullanan hesap sayısında rekor artış yaşanırken, bu durumu engellemek için Twitter ve benzer site yönetimlerinin de desteklerinin gerektiğinden söz ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu