binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Fonlarına Giriş Devam Ederken Ethereum Herkesi Şaşırttı!

Bitcoin Fonlarına Giriş Devam Ederken Ethereum Herkesi Şaşırttı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto piyasa takipçisi CoinShares, dijital varlık yatırım fonlarının haftalık nakit akış verisini yayınladı. 2023 ilk çeyreğinin son günlerinde fonlardaki işlem hacmi önemli ölçüde gerilerken toplam girişler pozitif yönde seyretti. Rapora göre 27 Mart – 2 Nisan 2023 tarihleri arasında yatırımcılar 2,5 milyon $ değerinde dijital varlık fonu satın aldı.

Kısa vadeli Bitcoin fonlarından 2,5 milyon $ çıkış gerçekleşirken daha uzun vadeli yatırım ürünlerine akan 8 milyon dolar, yatırımcıların orta vadede daha umutlu olduğunu gözler önüne seriyor.

Yatırımcıların Bitcoin’e artan ilgisinin yanında Ethereum varlık fonlarından bir hafta içerisinde 2,8 milyon $ çıkış gerçekleşmesi kafaları karıştırdı.

Öte yandan son günlerde Ripple’ın SEC ile arasındaki davanın biteceğine dair oluşan beklentiler şimdilik fonlara yansımamış gibi görünüyor. XRP sadece 800 bin dolarlık yatırım aldı.

Regülasyon Baskısı Etki Gösterdi!

Piyasa araştırmacısı CoinShares, kripto para bazlı tablonun yanında yatırımların hangi bölgelerden gerçekleştiğini de açık olarak paylaşıyor.

Ülke bazlı tabloya göre Alman yatırımcıların fonlara 20,5 milyon $ aktardığı ortaya çıkarken ABD’den ise bir haftada 12,7 milyon dolar satış gerçekleşti. Ülkede kripto paralara dair artan baskı ve bankacılık krizi Amerikan yatırımcıları olumsuz etkilemiş olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail