Haberler

Bitcoin, G20 Toplantısı Öncesi Düşüş Seyrini Sürdürüyor

Kripto para piyasalarında bu sıralar sıcak gelişmeler yaşanıyor. Yaşanan gelişmeler arasında tüm kripto para borsalarında ciddi bir düşüş olduğu görülürken, bununla sınırlı kalmayarak G20 toplantısı öncesinde Bitcoin fiyatının düşüş ve dip dalga eğiliminde olduğu görülüyor.

Bitcoin alt sınırı veya dip dalgası konusunda bugünlerde sürekli yeni iddialar mevcut ve bu iddialardan bir tanesi olan 5800 dolar sınırı bugün yakalandı. 5815 dolara kadar gerileyen Bitcoin, bu aşamadan hemen sonra bir nebze yükselirken yatırımcıları korkutması ve dip dalga seviyesinin yaşanması dolayısı ile yatırımcıların yatırımlarını satmasına neden oldu.

Daha Fazla Düşebilir

G20 toplantısında liderler tarafından yapılacak olan açıklamalar ve bu açıklamaların yanında kripto paralar konusunda atılacak olan adımlar dolayısı ile bir süre daha kritik sürecin yaşanacak olduğu kesinleşmiş durumda.

Eğer ki fiyatlar bir süre daha düşüş yaşar ise bir dip dalganın 2.500 dolar seviyesi olması bekleniyor. 2.500 dolar dip dalgasının yaşanması milyonlarca yatırımcıya milyarlarca dolar kayıp yaşatacak olduğundan güvenin sıfırlanması bekleniyor. Bitcoin’e güvenen yatırımcı sayısında daha henüz şimdiden bile birçok endişe mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu