Ana SayfaHaberlerBitcoin Güvenliği Konusundaki Endişeler Azaldı, Ancak Saldırılar Arttı

Bitcoin Güvenliği Konusundaki Endişeler Azaldı, Ancak Saldırılar Arttı

Takip et

Piyasa hacmi ve piyasa fiyatı ile her zaman kendisine geniş bir yer bulmayı başaran Bitcoin, bugünlerde yatırımcıların daha çok ilgisini çekmeye başlamış düzeyde. Yatırımcılar fiyatın daha fazla artmasından ötürü yeniden yatırım yapmak isterken, bazı yatırımcılar ise mevcut fiyatın satışa daha uygun olduğu görüşünde. Kısa vadede yatırımcıların beklediklerini bulabileceklerini dile getiren analistler, kısa süreli Bitcoin sahibi olacakların bile bu dönemde kazanç elde edebilecek olduklarına dikkat çekiyor.

Bunlar yatırımcıların fiyat endişesini düşürürken, güvenlik ile ilgili endişelerine de olumlu olarak yansımakta. Yatırımcıların 2020’de Bitcoin güvenliği konusunda sorun yaşamayacak olduklarına olan inancı artarken, siber saldırıların dozunda ise son 30 gün içerisinde büyük bir artış var.

Saldırıların artışa geçmesi ile 2020’de henüz büyük kripto para birimi borsalarından herhangi birisi hacklenmedi ancak bu durumun yaşanması an meselesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları