Haberler

Bitcoin Hakkında Korkutucu Tahmin: Uzun Süre 3.000 Dolar Altında Kalacak

Bitcoin hakkında korkutan açıklama.

Ecosystems LLC kurucusu ve başkanı Nick Core, kripto para birimleri ile ilgili yaptığı açıklamasında kripto paraların uzunca bir süre krizden kurtulamayacak olduğunu ve düşük fiyat seviyesinde kalacak olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatı konusunda uzun bir süre boyunca 3.000 dolar altında kalacak olduğunu ve fiyat seviyesinin bir süre yüksek olmayacağı açıklamasında bulunan Core, kripto paraların düşük fiyatının 2014 ve 2015 yılında yaşanan piyasalara çok benzer duruma geldiğini doğruladı.

Kripto paralar uzunca bir süre 3.000 dolar altında kalacak olan Bitcoin’in etkisinde kalacak. Kripto para fiyatlarındaki değişimler daha az oranlarda görülecek ve Bitcoin fiyatının 3.000 doları geçtiğini uzun bir süre göremeyeceğiz, görmeyeceğiz. Bu seviyede tutunabilirsek 3.000 dolar altına düşüş olmayabilir, eğer tutunamaz ise 3.000 dolar ve seviyesini görmek bile zor olabilir. – Ecosystems LLC kurucusu ve başkanı Nick Core

Bu açıklamalar panik havasında olan Bitcoin sahiplerinin daha büyük oranda panik yapmalarına sebep oldu. Bitcoin fiyatı konusunda ciddi endişeleri bulunan yatırımcıların, gelecek 4 hafta içerisinde bekledikleri fiyat artışlarının olmaması durumunda satış oranlarında artış olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
CoinTelegraph
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu