binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Hakkında Olumsuz Düşünenler Yok Değil

Bitcoin Hakkında Olumsuz Düşünenler Yok Değil

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paraların yükselişi bugünlerde yatırımcıları heyecanlandırıyor. Bitcoin fiyatının artması ile birlikte daha fazla yatırımcının sektörde boy göstermesi beklenirken yapılan son araştırmalar ise bazı yatırımcıların fiyat artışı olur olmaz düşüş endişesi dolayısı ile korkup çıktığı ve Bitcoin alımı yerine satışını  tercih ettikleri açıklandı. Yatırımcıların bir kısmının düşüncesinin olumsuz olduğu, bu olumsuz durum dolayısı ile bazı yakın yatırımcılarında korkup piyasadan çıktıkları açıklandı.

Nisan ayında Bitcoin artışında 20.000 kişi arasından 500 kişinin borsalarda bulunan yatırımlarını çektikleri ve alımdan daha çok satış işlemi yapıldığı doğrulandı. Satış işlemlerinin borsa adına herhangi bir kayıp yaşatmasa bile bazı borsalarda olası anlık kayıplar yaşanabildiği belirtildi.

Ne Zaman Artacak?

Asıl sorunun ise şimdilerde Bitcoin fiyatının tekrar ne zaman artacak olduğu, büyük yatırımcıların satışlarını kısa vadede yapmak üzere çaba harcadıkları iddiası mevcut. Orta çaplı yatırımcı ile büyük yatırımcıların büyük bir kısmınında yatırımlarını tuttuğu ve yatırımlarını satmak yerine kar elde etmeye yönelik olarak adımlar atmayı sürdürecek olduklarının mesajını verdikleri bilinmekte.

  • Yatırım yapan yatırımcıların %10 gibi bir kısmının bu konuda endişesi mevcut.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail