Haberler

Bitcoin Hash Rate Oranı Düşüş Gösterdi, Madenciler Rekor Gelir Kaybetti!

Bitcoin'in hash oranı hakkında son bilgiler %16 oranında düşüş yaşandığını gösteriyor.

Kripto para birimleri son dönemde beklenenden çok daha fazla yatırımcının ilgisini çekmekte. Bitcoin halvingi dolayısı ile son dönemde ciddi yükseliş beklentisinde olan yatırımcılar, özellikle bu dönemde gelir kaybına uğrama riskleri olduğunun da farkındaydılar.

Bitcoin hash rate oranı %16 oranında düşerken, özellikle madencilik gelirlerinde ise madencilerin gelirinde %44 oranında düşüş yaşandığı açıklandı. Doğrulamaya göre %16 oranında düşen hash rate oranına ek olarak madencilerin gelirlerinde %44 düşüş yaşanması piyasadan binlerce madenciyi çıkaracak, binlerce kripto para birimi madencisini ise şimdiden çıkardı bile.

Bu dönemde yeniden madencilik yapıp yapmama konusunu değerlendiren eski madenciler ise yeni dönemde kendilerinin hiç şansları olmadığını, kazanç için çok güçlü temellere bağlı kalmak zorunda olduklarını belirtiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu