binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Her An Yükselebilir

Bitcoin Her An Yükselebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatlarında yaşanan dengesizlik sürerken kripto paralarda her an bir yükseliş olabilecek olduğu iddia edildi. İddialara göre bir süredir düşük seviyede seyreden ve 2014 yılından farksız olarak sürekli düşüşler yaşayan Bitcoin, bugün itibari ile 7.000 dolar seviyesinin de altına inmesi ile birlikte ani bir yükselme sürecine her an girebilecek potansiyelde bir kripto para birimi olarak gösterildi.

Kripto para dünyasının en fazla dikkat çeken, en fazla kullanılanı olan Bitcoin’in fiyat artışı yaşaması için gerekenin satışların azalması ve yatırımcıların mevcut olarak paralarını eskiden olduğundan farksız olarak tekrar BTC olarak ellerinde tutmaları, ani toplu satışların azalmasının bu alanda yeterli bir gelişme olacak olduğu iddia edildi.

Bitcoin Ne Kadar Olur?

Bitcoin fiyatı ne kadar olur? Sorusuna ise analistler bu yıl içerisinde en azından 25.000 dolar seviyesinin yıl sonuna doğru görülebilecek olduğunu iddia ediyor. Bazı analistler ise 18.000 dolar ile 35.000 dolar seviyesi arasında bir denge kurulacak olduğunu ve bu oranda bir yükseliş yaşanacak olduğunu iddia ediyor. Kesin sonuca ise yıl sonunda ulaşılabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail