Kripto HaberleriBitcoinBitcoin İçin 1 Hafta İçerisinde 9.000 Dolar Tahmini

Bitcoin İçin 1 Hafta İçerisinde 9.000 Dolar Tahmini

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatında yaşanan son gelişmeler kripto paralar hakkında yaşananları tek tek daha fazla insanın merak edecek şekilde devam etmesine neden oluyor. Kripto para fiyatlarında yaşanan yükselişler beraberinde ise yatırımcıların çok daha fazla piyasa üzerinde analiz yaparak daha fazla kar elde etme isteğini de beraberinde getiriyor. Bugün 8.200 dolara kadar yükselen BTC’nin 9.000 dolar ile ilgili iddiaları ise hemen beraberinde geldi.

9.000 dolar seviyesine ne zaman çıkacak olduğu tartışma konusu olan Bitcoin‘in rekor kırmasının yakın bir süre zarfında olabileceği ve 9.000 dolar seviyesine 1 hafta içerisinde çıkabilecek olduğu inancı ve tahminleri daha fazla arttı.

Bitcoin Dolardan Fazla Kazandırdı

Bugün Bitcoin sahipleri 10 kuruş artış yaşayan dolara oranla ortalama 3 kat daha fazla kazandı. Aynı zamanda 3 gün önce BTC ve dolar yatırımı yapan bir kimse dolar kurundan daha az kazanırken BTC’den ise daha fazla kazanması kripto paraların yavaş ama sert yükselişler yaşayabildiğini gösterdi. 9.000 dolar ile ilgili analistler kısa bir süre içerisinde gerçek olabileceği düşüncesine ve iddialarına fazlası ile yer vermekteler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları