Bitcoin

Bitcoin için beklenenden daha kısa sürede rekor kırılabilir

Bitcoin fiyatının artmaya ve azalmaya devam ettiği son birkaç haftadır kripto paraların durumu oldukça fazla kritik. Birçok insanın beklediği ve ne zaman artacak olduğu konusunda sorular sorduğu Bitcoin hakkında yatırımcılar ne yapılacak olduğu ve ne zamana kadar beklenmesi gerektiği konusunda bilgi ararken, uzmanlar bu konuda görüşlerinin olumlu olduğunu ve yıl sonunda rekor kırılabilecek olduğunun beklentisi içerisinde olduklarını belirtiyorlar.

Bazı uzmanlara göre yıl sonunda Bitcoin tarihi rekorunu kırabilecek iken iddialar yakın zaman zarfında Bitcoin’in güçlenebilecek ve tekrar eskisi gibi ayağa kalkabilecek olduğunu gösteriyor. 1 gün içerisinde 1000 dolara yakın değer kazanabilmesi ve bunu herhangi bir etken olmadan yapabilmesi dolayısı ile BTC fiyatının Aralık ayında en yüksek rekorunu, gelecek birkaç ay içerisinde ise yeni rekorunu kırmasının beklentisi oluşmuş durumda.

Yatırımcılar beklemeye koyuldu

Yatırımcılar ise kripto para fiyatlarının artacak olduğu beklentisi dolayısı ile beklemeye koyuldular. BTC sahipleri yükselişlerin ne zaman olacağını sormaya ve sorgulamaya devam ederken, bazı yatırımcılara göre ise kripto paralar için bir süre daha beklemek gerekecek ve bir süre sonra asıl yükselişler olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu