Bitcoin

Bitcoin için kritik seviye aşıldı mı?

Bitcoin için kritik seviyenin aşılıp aşılmadığı konusunda analistlerin farklı farklı yorumları bulunuyor. Bu yorumlar arasında gerek kripto paraların gelecekte daha fazla etkili olması için bu ve buna benzer 7.000 dolar ve altı fiyat dengesinin normal karşılanması gerektiğini iddia eden analistler, gerek ise yatırımcılar, fiyatların sürekli olarak değişken olmasının kendileri tarafından bir zarar konusu olabildiği gibi bir kazanç konusu da olabilecek olduğunu belirterek hareket etmenin daha iyi sonuçlar verecek olduğunu düşünüyorlar. Gerek Bitcoin fiyatı, gerek ise altcoinlerin fiyatlarına bakıldığı zaman yatırımcıların büyük bir kısmının sürekli fiyatların aşırı oynak olduğundan şikayet ettikleri ve fiyatın bu seviyede olmasının kimileri için iyi, kimileri için kötü olduğunu belirtmekteler.

Bitcoin için kritik seviye hala aşılmadı

Bitcoin fiyatı için kritik seviyenin aşılıp aşılmadığı konusunda beklentiler sürerken gerek 7.000 dolar altında olması, gerek ise 7.300 dolar psikolojik sınır beklentisinin hala gerçek olmaması dolayısı ile yatırımcı kişilerin bu seviyede alımlar konusunda tereddütlü oldukları ve aynı zamanda satışlar konusunda da bir takım tereddütlerinin olduğu belirtilmekte.

Kritik seviye kimi analistler için 7.300 dolar iken, kimileri için 9.800 dolar ve üzerini hedef göstermekte. Piyasa beklentisi ise 1.000 dolar ve üzerinde kaybın yaşandığı 8.2xx dolar seviyesinden başlayan ve bir anda 7.300 dolara kadar inmesinin ardından tekrar 6.300 dolar seviyesine gerileyen Bitcoin’in 5 aylık fiyat performansının şaşırtıcı olduğu yönünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu