Bitcoin

Bitcoin için yükselişin ayak sesleri

Bitcoin fiyatının artmasına dair beklentiler bir süredir devam ediyor. Kripto para yatırımcıları, yakın bir zaman dilimi içerisinde büyük fiyat artışları görecek olduklarını belirtirken, yatırımcıların büyük bir kısmı da fiyatların son derece iyi seviyeye gelecek olduğunu tahmin ettiklerini belirterek, kendilerinin oldukça iyi fiyat beklentilerine sahip olduğunu dile getiriyor. Kripto para fiyatlarının değişmesi ile ilgili tahminlerini ortaya koyan onlarca farklı analist ise kısa vadeli yatırımcıların bile bu haftadan sonra yaşanabilecek olduğuna dair beklentiler olan artışlardan çok iyi oranda kazançlı çıkabilecek olduğunu düşünüyor ve buna göre hareket ediyor.

BTC için çanlar yükseliş ile çalacak

Bitcoin için çanların kısa vadede yükseliş için çalmaya başlayacak olduğunu dile getiren analistler, bunun için bir tarih vermenin ise son derece zor, son derece imkansıza yakın olduğunu belirtti. Bazı yatırımcılar, kripto para fiyatlarında değişimlerin meydana gelmesi için beklenen sürenin geldiğini ve bu aylarda artışlar olmaması durumunda sonucunun çok daha kötü olacağını düşünmeye başladıklarını belirtti. Kimi kripto para yatırımcıları ise gelecek 3 ay içerisinde rekor bekliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı