binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin için yükselişin ayak sesleri

Bitcoin için yükselişin ayak sesleri

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatının artmasına dair beklentiler bir süredir devam ediyor. Kripto para yatırımcıları, yakın bir zaman dilimi içerisinde büyük fiyat artışları görecek olduklarını belirtirken, yatırımcıların büyük bir kısmı da fiyatların son derece iyi seviyeye gelecek olduğunu tahmin ettiklerini belirterek, kendilerinin oldukça iyi fiyat beklentilerine sahip olduğunu dile getiriyor. Kripto para fiyatlarının değişmesi ile ilgili tahminlerini ortaya koyan onlarca farklı analist ise kısa vadeli yatırımcıların bile bu haftadan sonra yaşanabilecek olduğuna dair beklentiler olan artışlardan çok iyi oranda kazançlı çıkabilecek olduğunu düşünüyor ve buna göre hareket ediyor.

BTC için çanlar yükseliş ile çalacak

Bitcoin için çanların kısa vadede yükseliş için çalmaya başlayacak olduğunu dile getiren analistler, bunun için bir tarih vermenin ise son derece zor, son derece imkansıza yakın olduğunu belirtti. Bazı yatırımcılar, kripto para fiyatlarında değişimlerin meydana gelmesi için beklenen sürenin geldiğini ve bu aylarda artışlar olmaması durumunda sonucunun çok daha kötü olacağını düşünmeye başladıklarını belirtti. Kimi kripto para yatırımcıları ise gelecek 3 ay içerisinde rekor bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail