Haberler

”Bitcoin İşe Yaramaz Bir Ağ”

Bryce Weiner'e göre Bitcoin işe yaramaz bir çöplük!

Fortune 500 yazılım geliştirici Bryce Weiner Bitcoin hakkındaki yorumu, kripto para sektöründe tartışmalı bir konu olan ”Bitcoin ne?” sorusuna yanıt aranmaya devam ettiğini gösteriyor. Bitcoin, herkes için sıradan bir şekilde kripto para olarak görülmüyor ve bazıları Bitcoin’i ponzi olarak, bazıları ise bir ödeme aracı olarak görüyor. Bu nedenle kripto paraların yeteri kadar ilgi görmemesi, hükümetler tarafından düzenlenmemesi ve kripto paraların geleceği konularında sık sık engele takılan yatırımcıların, bu engellere takılmalarının arkasında herkesin özgürce fikrini beyan etmesi yatıyor.

Fortune 500 yazılım geliştiricisi Bryce Weiner, Bitcoin’in işe yaramaz bir ağ olduğunu ve Bitcoin alanların kazançlı çıkmasının da pek mümkün olamayacak olduğuna yönelik olarak algılanan açıklamalarda bulundu. Bir süre önce de açıklamalarda bulunan aynı ismin, bugün bu açıklamayı yapması ise kafa karıştırdı.

Eleştirildi!

Bryce Weiner, aynı zamanda bu açıklamasından sonra bir kullanıcı tarafından ”kripto para sektörünün adını kullanarak kendisini gösteren çalışan top 5 dolandıracan birisi olarak: Bryce Weiner” eleştirisine maruz kaldı. Aynı isim bu konu hakkında ise açıklama yapmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Bitcoin.News
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu