bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoin''Bitcoin iyi bir ödeme aracı olacak''

”Bitcoin iyi bir ödeme aracı olacak”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitpay‘in operasyon müdürü Sonny Sing, Bitcoin hakkında yaptığı açıklamalarında belirli bir zaman geçtikten sonra Bitcoin‘in iyi bir ödeme aracı olacak olduğunu ve bu ödeme aracının daha fazla insan tarafından tercih edilecek olduğunu açıkladı. Yatırımcıların bir süre sonra daha rahat istedikleri alanlarda hizmet alabilecek ve bir ürün alırkene Bitcoin ile ödeme yöntemini tercih edebilecek olduklarını açıklayan Bitpay‘in operasyon müdürü Sonny Singh, yakın gelecekte bunun gerçek olabilecek olduğundan bahsetti.

Yakın gelecekte kullanılacak

Bitpay‘in operasyon müdürü Sonny Singh, Bitcoin gerçekten işe yarıyor. İnsanların ‘wow’ fiyat çok uçtu BTC kesin çöküyor dedikleri zaman bile bu benim işimle ilgili olmuyor.” ”Buradaki kilit nokta bitcoin’in spekülasyon ve trading dışında dünyanın her bir yerinde başka şeyler için de kullanılıyor olması. Bitcoin 1.2 milyar dolarlık ödemeyi Bitcoin kullanarak yaptı. Bu da aslında insanların 1.2 milyar dolar yerine Bitcoin tercih ettiği ve bitcoin’in gerçek bir ödeme aracı olduğu anlamına gelir.” ifadelerini kullandı. BTC’nin henüz daha ödeme aracı olarak kullanılmamasının arkasında ise o kadar fazla yaygın olmaması yatıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları