Kripto HaberleriBitcoinBitcoin kelimesi Google'da Donald Trump kelimesinden çok aranmaya başladı

Bitcoin kelimesi Google’da Donald Trump kelimesinden çok aranmaya başladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2018 yılı sonuna doğru yaklaştıkça kripto paralar daha fazla ilgi görür hale gelmeye başladı. Kripto paraların asıl kazanç sahibi yapacak olduğu yıl sonu ayları ve günlerinin yaklaşması ile geçen sene binlerce dolarlık kar eden yatırımcıların bu sene içerisinde de yıl sonuna doğru yeni yatırımlar yapacak oldukları ve bu yatırımları yıl sonuna kadar kripto para borsası hesaplarında tutması bekleniyor.

Kripto para satın almak ve Bitcoin sahibi olmak isteyen kişilerin bu yılın sonuna doğru Eylül ayında veya Ekim ayında daha çok kripto para sahibi olması beklenirken, yatırımcıları bekleyen en büyük yükselişin ise Aralık ayı son günlerinde olması konusunda iddialar çok fazla.

Donald Trump’tan daha fazla arandı

Forves editörü Clem Chambers, Bitcoin aramasının Google’da son birkaç haftadır çok daha fazla aranmaya başladığını ve Bitcoin anahtar kelimesi aramalarının Donald Trump ve Taylow Swift aramalarının dahi önüne geçtiğini açıkladı. 5.000 doların alım fırsatı olduğunu açıklayan Chambers, 5.000 dolardan sonrasında ise Bitcoin fiyatının kademeli bir şekilde artışa geçecek olduğunu tahmin ettiklerini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları