Haberler

Bitcoin kısa vadeli kazanç getirmeyebilir

Bitcoin fiyatlarının kısa vadede kazanç getirmeme durumu ile ilgili iddialar ciddiyet kazanmaya başladı. Bitcoin fiyatlarında yaşanan son gelişmeler ve fiyatların oldukça fazla köklü değişimi, düşüş eğiliminin durmaksızın devam ediyor olması gibi nedenler, yatırımcıların fiyatlar konusunda olumsuz olarak düşüncelerine sebep oldu. BTC’nin bu denli düşüş yaşaması ve yatırımcılarına olumsuz mesaj vermiş olması ise piyasa verilerinin daha kötü duruma gelmesine, daha kötü durumun ise kazançların daha da azalmasında çok fazla etkili olmasına sebep oldu.

Yönetecek bir merkez olmaması bunun sebebi

Bitcoin‘in değerini korumak için bir yönetici olmaması, tamamen serbest taleplere göre şekil alıyor olması bu denli küçük piyasa hacmine sahip yatırımların yönünün kısa vadede olumsuz olarak çevrilebilecek olduğunu gösteriyor. Bitcoin fiyatlarının düşüş eğiliminin bir süre daha devam etmesi ve bu sürede kazanç getirmesinin imkansıza yakın olabilecek olduğu ifade ediliyor.

  • Bitcoin fiyatlarında yaşanan olumsuzluk sürerken, daha çok yatırımcılar fiyatların düşüşünden değil, çok büyük dengesizlikler olmasından şikayet ediyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu