binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin kısa vadeli kazanç getirmeyebilir

Bitcoin kısa vadeli kazanç getirmeyebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatlarının kısa vadede kazanç getirmeme durumu ile ilgili iddialar ciddiyet kazanmaya başladı. Bitcoin fiyatlarında yaşanan son gelişmeler ve fiyatların oldukça fazla köklü değişimi, düşüş eğiliminin durmaksızın devam ediyor olması gibi nedenler, yatırımcıların fiyatlar konusunda olumsuz olarak düşüncelerine sebep oldu. BTC’nin bu denli düşüş yaşaması ve yatırımcılarına olumsuz mesaj vermiş olması ise piyasa verilerinin daha kötü duruma gelmesine, daha kötü durumun ise kazançların daha da azalmasında çok fazla etkili olmasına sebep oldu.

Yönetecek bir merkez olmaması bunun sebebi

Bitcoin‘in değerini korumak için bir yönetici olmaması, tamamen serbest taleplere göre şekil alıyor olması bu denli küçük piyasa hacmine sahip yatırımların yönünün kısa vadede olumsuz olarak çevrilebilecek olduğunu gösteriyor. Bitcoin fiyatlarının düşüş eğiliminin bir süre daha devam etmesi ve bu sürede kazanç getirmesinin imkansıza yakın olabilecek olduğu ifade ediliyor.

  • Bitcoin fiyatlarında yaşanan olumsuzluk sürerken, daha çok yatırımcılar fiyatların düşüşünden değil, çok büyük dengesizlikler olmasından şikayet ediyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail