Bitcoin

Bitcoin Koptu Gidiyor: Fiyat 8950 Doları Gördü!

Bitcoin çok önemli bir direnç seviyesinde işlem görüyor. 9000 dolar geçilecek mi?

Bitcoin’deki yükselişlerin ardı arkası kesilmedi. Sabah saatlerinde 7700 dolar seviyelerinde olan fiyat ciddi şekilde ivmelenmeye başladı ve gelinen noktada 8950 dolar seviyesi de görülmüş oldu. BTC’nin güncel olarak önünde en önemli direnç 9000 ve 9250 dolar olurken, 9250 dolar seviyesinin çok sağlam bir direnç olduğu biliniyor.

Her ne kadar yükseliş beklense de bu denli bir yükseliş birçok yatırımcının ve analistin beklemediği bir sonuç olarak yansıdı. Yayın saatine göre fiyat, 8950 dolar seviyesinden bir miktar sarkmış olsa da alış hacimlerinin hala fazla olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Genel kripto para piyasa hacmi 245 milyar doları geçerken, BTC hakimiyeti her geçen saniye artmaya devam ederek yüzde 65 seviyelerini geride bırakmış durumda. Öte yandan BTC’nin son 24 saatlik kazancı da yüzde 13 seviyelerinde.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu