Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Madencileri Gelecekte Daha Az Kazanacak!

Bitcoin Madencileri Gelecekte Daha Az Kazanacak!

Takip et

2019 yılında insanlar artık kripto para madenciliğinin ne olduğunu eskiye göre daha iyi biliyor ve kripto para madenciliğinden daha fazla para kazanıyor. Kripto para yatırımcıları son yıllarda kazançlarının daha fazla yükseliş göstermesini ve daha fazla para kazanmayı isterken, yatırımcılar kripto para birimi konusunda çok fazla soru işaretlerine de bir taraftan sahipler.

Kripto para birimlerinin üretimi konusunda ise zorluk giderek daha fazla artıyor. Kripto para madencileri üretim için daha fazla yüksek güç tüketmek ve daha fazla enerji faturaları ödemek zorunda kalıyorlar. Kazançlar ise buna paralel olarak artan madenci sayısı, artan enerji fiyatları sebebi ile giderek daha fazla azalıyor ve madencilerin sayısında yükselişe engel olmasa da üzüyor.

Yatırımcıların ve madencilerin bir arada tüm kripto para piyasasını bir tarafta kontrol ettikleri düşünülürse aslında yatırımcılar bu dönemde çok ciddi kazançlar elde etmeyi beklemiyor. Madenciler ise bu dönemde her an daha fazla zorluk ile karşı karşıya kalabilecek olduklarını ve bunu aşmanın yollarını aradıklarını net ifade ediyorlar.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları