Haberler

Bitcoin Madencileri Kısa Sürede Yüksek Kar Beklemiyor!

Bitcoin madencileri yüksek kazanç beklentisinde değil.

Bitcoin madencileri kısa vadeli kazanç ve beklentilerinde beklediklerini bulamıyor. Yatırımcılar, kısa süre içerisinde binlerce dolarlık aylık gelir elde etmek isterken bunu başarmış olanların sayısı ise son derece az. Eski ve tecrübeli madenciler, aynı zamanda madencilik cihazı sayısı fazla olup enerji ücretlerinin düşük olduğu ülkelerdeki madencilerin kazançlarının daha da yüksek olduğu belirtiliyor.

Bitcoin madencilerinin özellikle bu dönemde çok büyük beklentileri olmadığı belirtilse bile, kısa süre içerisinde madencilerin ne kadar kazanç elde edecekleri konusunda da bazı soru işaretlerine yanıt aradıkları bilinen bir gerçek olarak kayda geçiyor.

Yatırımcı ve madenci olan çok sayıda kişinin özellikle de kısa süre içerisinde ne kadar kazanacak olduğu konusunda bu dönemde çok büyük beklentisi olmadığı belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu