Haberler

Bitcoin Madencilerinin Geliri Azalsa Bile Sayıları Azalmıyor

Bitcoin madencilerinin gelirinde beklenmedik düşüşler sürüyor.

Madencilik kan kaybediyor. Yatırımcı kimselerin gelirinin düşmesine paralel olarak madencilerde zor zamanlardan geçiyor. Kripto para birimi madencilerinin düşen gelirlerinin ardında sadece piyasa şartları değil, enerji fiyatlarının artması, madencilik cihazlarına gelen zamlar, onarım maliyetleri ve daha birçok neden bulunuyor.

Tüm bunlara rağmen son raporlar ve çalışmalar madencilik yapmak isteyen insan sayısının durmadan artış gösterdiğine, daha fazla sayıda insanın madencilik yapmak istediğine dair bir veri oluşturuyor.

Birçok madenci sektörde daha güçlü olmak isterken, bazıları ise daha düşük seviyede madencilik yapmaya devam etmek istediğini dile getirmeye devam etmekte ısrarcı. Bazı madencilik cihazlarının fiyatının yükselmesine bağlı olarak yeni cihaz satın almak bu dönemde eskiye nazaran çok daha fazla zor hale gelmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu