Haberler

Bitcoin Madencilerinin Kaygısı Artıyor: Ya Cihazlar Bozulursa?

Kripto para birimi madencilerinin kaygısı giderek şiddetli hale dönüşüyor.

ABD, Kanada ve Avrupa ülkelerinde başta olmak üzere kripto para birimi madencileri gerek sokağa çıkma yasakları, gerek ise izolasyon uyarıları dolayısı ile evlerini terk edemiyor. ABD’de birçok insan sokağa çıkma yasağı olmamasına rağmen sokağa çıkmaktan çekinirken, Avrupa ülkelerinde ise sokağa çıkmanın yasaklandığı bölgeler olduğu bilinmekte.

Fransa’da ordunun sokaklarda olduğundan söz edilirken, ülkede yaşanan bu sorunlar ekonomik destekler dolayısı ile endişeye sebep olmazken madenciler açısından büyük bir endişe sebep oluyor. Madenciler, gelirlerinin olası bir cihaz hatası durumunda düşecek olduğu için cihazlara erişimde sorunlar yaşama risklerini ekarte etmek istiyorlar.

Madencilik cihazlarının bozulması hemen mümkün olmasa da kaygı artırıcı bu durum nedeniyle birçok madenci cihazlarını son performansta çalıştırmak yerine düşük performansta ve aralıklarla çalıştırmayı sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu