Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Madenciliği Araştırma Merkezi Kurulacak

Bitcoin Madenciliği Araştırma Merkezi Kurulacak

Takip et

Hollanda’nın ITB2 isimli hosting şirketi yakın zaman içerisinde Bitcoin madenciliği ile ilgili olarak veri merkezi kurulacak olduğunu açıkladı. Yapılan açıklamada kurulacak olan veri merkezi ile birlikte detaylı analizler ve incelemelerin, Bitcoin hakkında analizlerin yapılacak olduğu, enerji tüketimi üzerine nasıl maliyetlerin daha da az seviyeye düşebilecek olduğu konusunun detaylı olarak araştırılacak olduğu açıklandı.

Bu açıklamalar ile birlikte madencilik alanında yapılacak olan araştırmalar ve çalışmalar konusunda tam olarak bilgi sahibi olunmasa da gelecekte madencilik alanında kullanılan enerji fiyatlarının nasıl düşebilecek olduğu, kazançların en üst seviyeye nasıl çıkarılabilecek olduğu konusunun daha netleşecek olduğu iddia edilmekte.

Açıklamalar Ardı Ardına

Açıklamalar ardı ardına yapılırken kurulacak olan ITB2 isimli veri merkezi – hosting şirketinin nasıl işleyecek olduğu ve nasıl projelerde ismini görecek olduğumuz fazlası ile meçhul ve bilinmemekte. Kripto paralara dair ve Bitcoin alanında enerji tüketimi konusunda fazlası ile ciddi boyutu yüksek araştırmaların yapılması isteniyor ve beklentiler bu yönde.

Henüz şimdilik yasal bir sorun olmayacak olduğu tahmin edilirken, tam kesin sonuçları gelecek aylarda görebileceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları