BitcoinHaberler

Bitcoin Madenciliğinde Rothschild Vurgusu

Kısa sürede dipleri gören Bitcoin gibi kripto para birimleri, bugünlerde yeniden bir toparlanma sürecine girerek yeniden girişimcilerin ve yatırımcıların gözde yatırım araçlarından biri olmaya başladı.

Önceki yıllarda bir hayli yükseliş gösteren ancak yaşadığı devlet baskıları ve ekonomi politikaları ile kısa sürede dipleri gören Bitcoin, bugünlerde yeniden bir toparlanma sürecine girerek yeniden girişimcilerin ve yatırımcıların gözde yatırım araçlarından biri olmaya başladı. Son dönemde Bitcoin hakkında ortaya atılan iddialar ise oldukça ilginç. Bitcoin madenciliğinin en alt kademelerinde Rotschild ailesinin yer aldığı belirtiliyor. Argo Mining’in kurucusunun ortaya attığı iddialara göre Londra petrol kralının Bitcoin’e el attığı belirtiliyor. Ünlü Bitcoin Madencilik şirketi Ago Mining de yaşanan hadiseler bu durumu doğrular nitelikte. 2 milyar dolar servetiyle Bitcoin madenciliğine geçiş yapmayı düşünen Frank Timiş adlı Avusturyalı-Romen iş adamı Argo Mining şirketinin bir parçası olarak firmanın yeniden organize olması için üst düzey iki yöneticiyi görevden aldı.

Bitcoin Madenciliği Petrol Kralını Deşifre Etti

Yaşanan tüm bu hadiseler petrol kralı Frank Timiş’in kimliğini ve Bitcoin’ olan ilgisini açığa çıkardı. Yaklaşık olarak %14 bitcoin madeninin başına geçen Frank Timiş, dümenin başına geçerek kendine ait Bitcoin üretim tesislerini kurdu. Yaşanan bu olayların hemen ardından ise ünlü Romen-Avusturyalı iş adamı Frank Timiş’in Rotschild ailesi ile bağlantıları sorgulanmaya ve incelenmeye başladı. Dolayısıyla Bitcoin kulislerinde petrol ve altın kralı Frank Timiş’in bu işte ki en büyük destekçisinin Rotschild ailesi olduğu konuşuluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu