bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Milyarderinden BTC Hakkında Değerlendirmeler

Bitcoin Milyarderinden BTC Hakkında Değerlendirmeler

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2017 tarihinde yaşadığı yükseliş serüveni ile adeta zirveleri görerek 20 bin doların üzerine çıkmayı başaran Bitcoin, daha sonrasında ise düşüş trendine yakalanarak önlenemez bir düşüş yaşadı ve dipleri görmüştü. Düşüş trendi neticesinde 3 bin dolar düzeylerine kadar gerileyen BTC, son 6 ay içerisinde toparlanma sürecine girdi. Adeta küllerinden yeniden doğan BTC hayal kırıklığına uğrattığı yatırımcıların ilgisini yeniden çekmeye başladı. BTC’nin haftalık grafiği temel alındığında 5800 dolar ve 6100 dolar bandı arasında bir değer aldığını görmekteyiz. Güçlenerek yükselmeye devam eden BTC hakkında ünlü Bitcoin Milyarderi Michael Novogratz basın mensuplarına verdiği röportajda çarpıcı değerlendirmelerde ve tahminlerde bulundu.

Novogratz: BTC, 20 Bin Doları Aşacak

Basın mensuplarına verdiği demeçlerde Bitcoin’in geleceğine dair oldukça iddialı tahminlerde bulunan ünlü milyarder Michael Novogratz, önümüzdeki 18 ay içerisinde BTC’nin 20 bin doları aşacağı tahmininde bulundu. Sonrasında ise Michael Novogratz konuşmalarına ” BTC’nin gelecek 18 ay içinde tüm zamanların en büyük seviyesine ulaşmasını bekliyorum” diyerek devam etti. Michael Novogratz aynı zamanda bir süre BTC’nin 6 bin dolar seviyelerinde gidip geleceğini, sonrasında ise ilk hedef olarak 10 bin dolar seviyesini kıracağını vurguladı. Öte yandan Bitcoin milyarderi Michael Novogratz basına verdiği demeçlerde ”BTC’nin yükselişinin diğer kripto para birimlerini de etkilemesini bekliyorum. Özellikle Ethereum ve Ripple gibi kripto para birimleri BTC’den sonra en karlı yatırım araçları olacaktır.” ifadelerini kullandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları