Haberler

Bitcoin Milyarderlerinin Tehditleri Görmesi Mümkün

Bitcoin milyarderleri gelecek tehditleri önceden görebilir.

Bitcoin milyarderlerinin kripto para birimleri ile ilgili bilgileri sınırlı olabilir. Belki sizden bile daha az bilgi sahibi olabilirler, ama değişmeyecek bir şey var; Onlar milyarder. Kripto paralara çok öncelerde büyük yatırımlar yapmasalar bile milyarder olabilen birkaç kişi bu konuda dünyaya meydan okuyabilecek kadar kripto para pazarında güç sahibi. Hükümetlerin bile bu kişilerden vergi istediği bilinirken, bu kişilerin kripto para piyasaları konusunda bazı açıklamalarını da dikkatle takip etmek gerek.

Bu kişilerin büyük bölümü kripto para birimi konusunda tecrübeleri yıllardır devam eden kripto para piyasasındaki mevcut piyasa yatırımlarından belli.

Kripto para birimlerinin değeri ve geleceği söz konusu olduğunda bu yatırımcıların ne düşündükleri daha önemli bir hal alıyor. Yatırımcılar, milyarlarca dolarlık kripto para servetleri ile piyasayı kontrol ederken, yapacakları en ufak bir ortak satışta bile kripto para birimlerinin değerinde binlerce dolar değişim görmek mümkün.

Bu kişilerin kripto para piyasasında geleceği görmeleri öyle 1 yıl sonrasını görmeye dayanmıyor. Bu kişiler sadece kendi işlemleri ile piyasada neler olabileceğini görebiliyor ve piyasayı buna göre kontrol altında tutabilecek güce sahip olabiliyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu