Bitcoin

Bitcoin Neden Geriliyor?

Bitcoin fiyatı sürekli gerilemeye başladı.

Bitcoin fiyatındaki gerilemelerin neden ve sebepleri gündemin en popüler konuları arasında. Kripto para fiyatlarındaki gerilemenin sebepleri konusunda yapılan açıklamalar henüz doğruluğu kanıtlanmış olmadığından analistlerin bile bilemediği bir düşüş olmakta. Bitcoin fiyatının düşmesinin arkasındaki en büyük nedenlerden birisinin ise kripto para birimlerinin yaşadığı fiyat değişimlerinin sorumlusu olarak piyasadaki beklentisiz belirsizlik gösteriliyor. Piyasanın yeterince iyi olmadığını ve alım talebinin çok az olduğunu değerlendiren analistler, kripto para fiyatlarındaki gerilemelerin bundan dolayı devam edebilecek olduğunu ve fiyatların yüksek olmasının önüne geçen nedenler arasında yatırımcıların beklentisiz olmasından dolayı doğan alım talebinin az, satım talebinin biraz fazla olması gösterilmekte.

Bitcoin Beklentisizlik Yarattı!

Bitcoin fiyatının düşük olması büyük bir beklentisizlik yarattı, bu ise kripto para fiyatlarının sürekli olarak gerilemesine sebep oldu ve buna bağlı olarak fiyatlarda gerileme yaşanmaya başladı ve bu gerileme devam ediyor. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin ne kadar sürecek olduğu ve ne zaman son bulacak olduğu konusunu zaman belirleyecek ve gelecek yıl fiyatların dengesi daha farklı olabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
cointelegraph
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu