fbpx
1xbit
Bitcoin

Bitcoin nereye kadar dengeli durabilir?

Nexo

Bitcoin fiyatının dengeli duruyor olması yatırımcıları şaşırtan bir detay olarak göze çarpıyor. Kimi yatırımcılar bu durum hakkında kısa süreli olabilecek olduğunu, kimileri ise bu durumun gelecek birkaç hafta içerisinde tam tersine yükselişlerin başlamasında çok büyük etki yaratabilecek olduğuna inanıyor. Analistlerin yorumlarına baktığımız zaman ise kripto para sektöründen bağımsız olarak Bitcoin ile ilgili olarak sürecin düzene girmeye başladığını, daha dengeli bir süreç geçirilecek olduğunun gösterildiğini çok net doğruluyor.

Bitcoin yükseliş bekliyor

Bitcoin fiyatının bu dengelenme sürecinde kısa vadeli olarak hemen yükseliş beklediği ve bu yükseliş beklentisi ile ilgili ilk hedefin 8.300 dolar ila 13.600 dolar arasında olduğu belirtiliyor. Bu fiyat beklentisinin ne kadar doğru olabilecek olduğu ve ne zaman gerçeğin ortaya çıkacak olduğunu ise ilerleyen haftalardaki süreç belirleyecek ki bu süreç birçok yatırımcının kripto paralar hakkında düşüncesinin tekrar sorgulanmasına neden olacak.

  • Bitcoin fiyatının artması veya düşmesi mevcut piyasa koşullarına göre sürekli olarak değişim gösteriyor. Bitcoin anlık olarak fiyatı değişiyor ve yükselebilmesi buna bağlı olarak farklılık gösterebiliyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı