Bitcoin

Bitcoin Performans Değerlendirmesi: 30 Günlük Süre ve Yaşanacaklar?

Beklentiler Bitcoin fiyatının düşebilecek olduğu yönünde.

Bitcoin beklentileri bir kez daha yıkmaya mı hazırlanıyor? Bitcoin fiyatında yaşanan değişimler son 30 günde bir kez daha yatırımcıların kendilerini sorgulamasına neden oldu. Bitcoin fiyatında 30 gün içerisinde yaşanan değişimler bir yukarı, bir aşağı derken, yeşil ve kırmızı grafikli sahnelerin pek fazla ortaya çıkmaması ile son buldu. Kripto para sahiplerinin uzunca bir süreden beri beklediği 6.800 dolar ve üzerindeki rakam maalesef 30 gün içerisinde pek fazla gerçeğe yaklaşamazken, yatırımcılarını ise son derece üzdü. Ortalama 6.500 dolar boyunca seyreden Bitcoin, bugün ise 6.330 dolara kadar geriledi ve fiyatı bir anda gerilemesinden dolayı ”neden düştü, daha fazla mı düşecek?” sorularını beraberinde getirdi.

Bitcoin fiyatı düşecek mi?

Bitcoin fiyatının düşecek olduğu veya yükselecek olduğu konusunda herkesin düşüncesi farklı ve herkes daha farklı düşünüyor. Analistlerin bir kısmı için 30 günlük sürede yaşananlar Bitcoin için bir düşüş sinyali iken, bir kısmı için ise yükseliş sinyali olarak yorumlanıyor.

  • Bitcoin bir süre önce benzer performans sergilemiş ancak sonrasında tekrar düzene girerek, yatırımcılara kazandırmaya başlamıştı.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu