Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Piyasa Hacmi 105 Milyar Dolar

Bitcoin Piyasa Hacmi 105 Milyar Dolar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatının bugün bir süre 6.000 doların altında kalmasına rağmen bir süre sonra tekrar Bitcoin fiyatı yükselişinin başlaması ile beraber kripto para birimlerinin piyasa hacminde tekrar büyük olmasa da bazı artışlar başladı. Bitcoin Cash piyasa hacmi 5.09 milyar dolar seviyesine kadar yükselirken, Bitcoin ise 100 milyar dolardan daha fazla olan piyasa hacmini koruyor.

Bitcoin fiyatının 5.942 dolara yükseldiği son fiyat zamanında 105 milyar dolar piyasa hacmine sahip. Bitcoin’in piyasa hacmi ve fiyatının beklentilerin altında kalmasına rağmen tüm kripto para birimi piyasasının hacminin 200 milyar doları geçmesinde Bitcoin tek başına çok büyük bir rol oynuyor. Bitcoin’in piyasa fiyatı 6.000 doların biraz daha üzerine çıktığında kripto paraların değerinin bir anda artması ve bunlarla birlikte piyasa hacminin 200 milyar dolara bir adım daha yaklaşmış olabileceği belirtiliyor.

Akıllıca işlemler yapan kripto para sahibi Bitcoin yatırımcılarının dışında panik yaparak işlem yapan Bitcoin sahiplerinin olması piyasada bazı tutarsızlıklar yaşanmasına sebep oluyor. Bitcoin piyasa hacminin 110 milyar doları 6.000 dolar seviyesinden sonra görebileceği iddia ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları