bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Piyasa Hacmi 200 Milyar Sınırına Geriliyor!

Bitcoin Piyasa Hacmi 200 Milyar Sınırına Geriliyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin piyasa hacmindeki değer kaybı 200 milyar dolara dayandı. 8 milyar dolarlık en ufak bir kayıp Bitcoin fiyatındaki değişimin ani bir habercisi veya bildirimi olabilir. Bitcoin 200 milyar doların üzerinde olan piyasa hacmi ile piyasada en çok güvenilir olan kripto para yatırımı ve bu durum giderek daha fazla artıyor. İnsanlar, kripto para yatırımı hakkında sürekli olarak piyasa hacmine güvendikleri için Bitcoin yatırımı yaptıklarını ve Bitcoin’in giderek daha büyük bir kripto para olmasının önünde engel olmadığını düşünmek istediklerini ifade ediyorlar.

Bitcoin piyasa hacminde 199 milyar dolara düşüş olmasının sonucunda ise piyasada bazı sıkıntılar görülebilir ve bazı sorunlar olabilir. Geçmişte 100 milyar dolar, 200 milyar dolar ve 300 milyar dolar piyasa hacmi seviyelerinde yaşanan ani piyasa hacmi düşüşleri bile kripto para fiyatları üzerinde çok etkisini gösterip, büyük oranda olmasa da düşüşlere neden olmuş ve kripto para yatırımcılarının tepkisini çekmişti.

Bitcoin fiyatındaki ani değişimler kısa ve uzun vadeli olarak piyasada kendisine bir yol haritası çizmeyi sürdürürken, kripto para pazarında olan değişimlerde yatırımcıların kendilerine bir yol çizmesine fayda sağlamakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları