Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Piyasa Hakimiyeti: Yüzde 59

Bitcoin Piyasa Hakimiyeti: Yüzde 59

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatının yükselmesi ile beraber kripto para birimlerinin hacminde değişimler oldu. Bir süredir değer kaydeden Bitcoin, piyasa hakimiyeti bugün %59’u geçti. Bitcoin hakimiyeti piyasada artık tekrar eski lider seviyesine ilk kez bu kadar yükselmiş oldu. Altcoinlerin piyasa hakimiyeti düşerken, Bitcoin’in piyasa hakimiyetinin artması piyasada yatırımcılar için beklentilerin artmasında büyük rol oynadı.

Bitcoin piyasa hacminin 122 milyar doları geçmesiyle beraber başlayan bu süreçte kripto para birimlerinin değeri büyük oranda arttı. Yatırımcılar birbirleri ardına kripto para birimi satın almaya başladılar. En fazla alınan kripto para birimlerinden birisi ise Bitcoin idi. İlk sırada tercih olan Bitcoin, piyasa hakimiyeti olarak çok ciddi bir artış yaşadı ve bugün %59 seviyesine kadar çıktı.

Bitcoin’in değerinin yükselmesi ve buna bağlı değer kazanması piyasa hacmi ve piyasa fiyatı bakımından ciddi bir kazanç elde ettirdi. Bitcoin fiyatındaki bu artışla beraber kripto para birimi piyasası hacminin yükselmesi yatırımcılar açısından oldukça farklı bir fiyat ortamının öncesinde bir zemin hazırlığı yaratmış veya yaratacak olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları