Kripto Para

Yeni Bir Rekor Kırılması Kısa Sürede Mümkün Mü?

Bitcoin, altcoin rekorlarının ne zaman kırılabilecek olduğu bilinmezliğini korusa da yatırımcılar beklentilerini sürdürüyor.

Nexo

Bitcoin fiyatında beklentiler kısa vadede oldukça iyi durumda olsa da yatırımcıların bir bölümünde rekor beklentisi konusunda soru işaretleri ve yanıtsız bazı merak ettikleri şeyler mevcut. Bitcoin ve altcoin piyasasında yeni rekorlar kırılması mümkün olsa da yatırımcılar kısa süre içerisinde rekor kırılıp kırılmayacak olduğu hakkında bazı soru işaretlerine yanıt arıyorlar.

Bitcoin piyasasında yeni rekor beklentisi ne zaman gerçek olur, ya da ne zaman gerçek olabilir? Soru işaretlerine kesin yanıt aransa da bu sorulara net yanıt veya yanıtlar bulabilmek pek de mümkün değil.

Ancak kısa vadede kripto para yatırımcıları kazançlarının daha fazla artması ile yeni bir rekor kırılması mümkün olabilir. Ne kadar 10 gün içerisinde bir rekor kırılması mümkünse, kırılmaması da mümkün.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı