Kripto HaberleriHaberlerYeni Bir Rekor Kırılması Kısa Sürede Mümkün Mü?

Yeni Bir Rekor Kırılması Kısa Sürede Mümkün Mü?

Takip et

Bitcoin fiyatında beklentiler kısa vadede oldukça iyi durumda olsa da yatırımcıların bir bölümünde rekor beklentisi konusunda soru işaretleri ve yanıtsız bazı merak ettikleri şeyler mevcut. Bitcoin ve altcoin piyasasında yeni rekorlar kırılması mümkün olsa da yatırımcılar kısa süre içerisinde rekor kırılıp kırılmayacak olduğu hakkında bazı soru işaretlerine yanıt arıyorlar.

Bitcoin piyasasında yeni rekor beklentisi ne zaman gerçek olur, ya da ne zaman gerçek olabilir? Soru işaretlerine kesin yanıt aransa da bu sorulara net yanıt veya yanıtlar bulabilmek pek de mümkün değil.

Ancak kısa vadede kripto para yatırımcıları kazançlarının daha fazla artması ile yeni bir rekor kırılması mümkün olabilir. Ne kadar 10 gün içerisinde bir rekor kırılması mümkünse, kırılmaması da mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları