coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin rekora koşmaya başladı!

Bitcoin rekora koşmaya başladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin tarihi zirvesine doğru koşuyor olabilir. Bugün akşam saatlerine doğru ani artışların gücünü arttırması ve yatırımcıların dikkatini çekmeye başlayan son dakika artışlarının etkisi 6.700 dolar seviyesinin dahi aşılmasında etkili oldu. Son artışların etkisi ile beraber 6.737 dolara kadar yükselen ve en az 6.400 dolara kadar düşmeyecek olduğunu neredeyse garanti altına alan Bitcoin’in bu kadar kısa sürede yükselmesi ise piyasada ”olumlu süreç işte şimdi başladı. Yatırmlar rekor kırmaya başlayacak:” yorumlarının yapılmasında etkili oldu.

Beklenen gelişme değildi

Bitcoin fiyatının bugün 6.737 dolar seviyesini aşması ve bu seviyeyi görmesi beklenen bir gelişme değildi. Yatırımcıların büyük bir kısmını etkileyen bu artışlar sonucunda yatırımcıların kısa vadeli olarak ve orta vadeli olarak planlarında da değişimler oldu. Kimi yatırımcılar daha büyük yatırım yapmak gerektiğine inanırken, kimi yatırımcı ise bu yükselişleri fırsat bilerek satış yapmayı tercih etti.

  • Bitcoin fiyatlarının değişimi olmasına rağmen fiyatların yarın itibari ile 7.000 dolar ve üzeri fiyatları görebilecek olduğu tahmin ediliyor.
  • Yatırımcıların bu süreçte yeni yatırımlar yapmak ve daha fazla alım yapmasının daha etkili olacağına inanılıyor.
  • Yatırım tavsiyesi değildir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail