fbpx
Bitcoin

Bitcoin rekora koşmaya başladı!

Bitcoin tarihi zirvesine doğru koşuyor olabilir. Bugün akşam saatlerine doğru ani artışların gücünü arttırması ve yatırımcıların dikkatini çekmeye başlayan son dakika artışlarının etkisi 6.700 dolar seviyesinin dahi aşılmasında etkili oldu. Son artışların etkisi ile beraber 6.737 dolara kadar yükselen ve en az 6.400 dolara kadar düşmeyecek olduğunu neredeyse garanti altına alan Bitcoin’in bu kadar kısa sürede yükselmesi ise piyasada ”olumlu süreç işte şimdi başladı. Yatırmlar rekor kırmaya başlayacak:” yorumlarının yapılmasında etkili oldu.

Beklenen gelişme değildi

Bitcoin fiyatının bugün 6.737 dolar seviyesini aşması ve bu seviyeyi görmesi beklenen bir gelişme değildi. Yatırımcıların büyük bir kısmını etkileyen bu artışlar sonucunda yatırımcıların kısa vadeli olarak ve orta vadeli olarak planlarında da değişimler oldu. Kimi yatırımcılar daha büyük yatırım yapmak gerektiğine inanırken, kimi yatırımcı ise bu yükselişleri fırsat bilerek satış yapmayı tercih etti.

  • Bitcoin fiyatlarının değişimi olmasına rağmen fiyatların yarın itibari ile 7.000 dolar ve üzeri fiyatları görebilecek olduğu tahmin ediliyor.
  • Yatırımcıların bu süreçte yeni yatırımlar yapmak ve daha fazla alım yapmasının daha etkili olacağına inanılıyor.
  • Yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box