Haberler

Bitcoin Safiye Adaletin Karşısında!

Bitcoin Safiye adı ile bilinen Aydınlı Safiye'nin bugün Aydın'da hakimin karşısına çıktığı öğrenildi.

“Bitcoin Safiye” olarak tanıdı tüm kripto para camiası onu. Genç yaşına rağmen tam 375 milyon Türk lirası değerinde dolandırıcılık yapan Bitcoin Safiye, bugün hakim karşısında kendisinin asla suçu olmadığını, batması nedeniyle ortadan kaybolmak zorunda kaldığını ve herkesin zararını da karşılayacak olduğunu iddia etti. Kripto paraların nasıl battığı ve nasıl iflasa sürüklendiği hakkında henüz bir bilgi bulunmazken bu açıklamalar yakın zamanda kullanıcılardan ”yalan” olarak değerlendirildi ve büyük tepki çekti.

Bitcoin Safiye’nin mağdurları, kripto para yatırımcısı olma vaadiyle dolandırdığı ve bazılarından 30 milyon lira para aldığı açıklanırken olayla ilgili olarak hakim ve savcıların gerekli soruşturmaları sürdürecekleri ve bunun ardından Bitcoin Safiye hakkında bir suç kararı verileceği iddia edildi.

Bitcoin Safiye’nin de tüm saadet zinciri projelerinde olduğu gibi önce yüksek kar verdiği daha sonra ise toplu para alarak kayıplara karıştığı ifade ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu